mucizevi bant omevia omega 3 Q10

Mucizevi Bant Omevia

Mucizevi Bant One More Omevia Bandı; Omega 3 ve Koenzim Q10’in bir araya geldiği muhteşem bir takviye üründür. One More İnternational’in yeni ürünü Omevia; Transdermal Dalga Teknolojisi ile günlük hayatta almamız gereken omega 3 yağ asitlerini ve hücrelerimizi enerji ile dolduran Koenzim Q10 bileşiklerini cilt emilimi yoluyla bizlere sunan benzersiz bir üründür.

Omevia Omega-3 Bant

Omega 3 vücutta üretilmeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir. Balık yağı alırken de EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağlarını tercih etmelisiniz. Anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.

Omega-3 yağ asitleri, vücudunuza almanız gereken temel yağlardır.

Bu inanilmaz derecede sağlıklı yağların vücudunuz ve özellikle beyniniz için önemli faydaları vardır.

Omega-3 Bant ile Omega-3 ihtiyacınızı da karşılarsınız

Mucizevi Bant Omega 3

Omevia Koenzim Q10 Bant

CoQ10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur. 

Koenzim Q10 bant ile Koenzim Q10 ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Araştırmalar CoQ10’un vücutta birkaç önemli rol oynadığını göstermiştir. Temel işlevlerden biri, hücrelerinizde enerji üretmeye yardımcı olmaktır.

Koenzim Q10, hücreler içinde enerji transferine katılan adenosin trifostatın (ATP) yapımında rol oynar.

Diğer önemli rolü ise bir antioksidan olarak görev almak ve hücreleri oksidatif hasara karşı korumaktır.

Aşırı miktarda serbest radikaller, normal hücre fonksiyonuna müdahale edebilecek oksidatif hasara neden olurlar. Bunun birçok sağlık sorununa neden olduğu bilinmektedir. Koenzin Q10 ise hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur. 

Koenzim Q10

Yaşlanme Etkilerinde Savaşçı!

Omega3, yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır. Kalp ve damar dostu ve cilt yenileyici özelliği vardır.

Koenzim Q10 ile Omega 3 bir araya geldiği zaman, vücudu doğal bir şekilde korur ve yaşlanm etkilerini en aza indirir.

Mucizevi Bant Omevia

Uygulaması çok kolay ve herkesin rahatlıkla yapabileceği şekildedir. Önceden temizlenmiş kuru ve tüysüz cilt üzerine uygulanır. Her bir bantın etkisi 24 saat sürmektedir.  Sizde Omevia Omega-3 ve Koenzim Q10 bantları sayesinde sağlıklı bir yaşama Merhaba diyebilirsiniz

Open chat
1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?