One More Bayilik

Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda, OneMore International şirketine, ürünlerini, pazarlama planını da öğrenmek suretiyle çok akıllıca önemli bir karar vereceğinize inanıyoruz.

OneMore International size en kaliteli ürünleri sağlamaktadır, bu ürünleri güvenle kullanmak ve satmaktan her zaman gurur duyacaksınız. One More International bunun yanında eşsiz bir satış planı ile birlikte gayretlerinizi parasal olarak ödüllendirecek bir prim sistemi sunmaktadır. One More International sizlerin ürünleri daha iyi tanımanız ve bu yeni işinizle ilgili genel bilgileri alabilmeniz için belirli eğitim programlan da geliştirmiştir.

İster küçük yavaş bir hamleyle, ister olabilecek en hızlı şekilde işinizi kurmak için yola çıkmış olun, unutmayın ki hayalleri kurmak için bir bedel ödemiyorsunuz. Gerçekten ne istiyorsunuz? Ne zaman istiyorsunuz? Gelin bunların gerçekleşmesi için planı birlikte yapalım. Bu işteki araçları gözden geçirin ve öğrenin, bu şekilde işinizle ve size sunulan ürünlerle tanışın. Unutmayın fırsatın kendisi de bir “ÜRÜN”dür. İnsanlar, aynen sizin gibi hayattan çok daha fazlasını beklerler ve bunu kendi başlarına gerçekleştirmekten de büyük bir haz duyarlar. Sizin de bir yanıtınız var, yanıtların da en güzeli. Artık onu daha fazla gizlemeyin.

Katılmak için hazır olduğunuzda,

Seminer, toplantı ve kamplar, sizler için “can damarı” sayılacak kaynaklardır. Bu yeni işinizdeki iyilerin de iyisi olan kişilerin akıl ve deneyimlerinden saatler boyunca yararlanabileceksiniz.

 

Bütün dünyanın, aslında çılgınlar gibi aradığı bir fırsatın içindesiniz.

  • Farkına varın.
  • Kilit temsilci olmaya karar verin.
  • Başlamaya karar verin ve başarılı oluncaya kadar asla bırakmayın.
  • Her seferinde sadece küçük olumlu bir adım. Sonra, diğer bir adım.
  • Bu şekilde hayalleriniz ve hedeflerinizin gerçek olacağı yolda yürüyor olacaksınız.

One More Üyelik Nasıl Açılır?

One More Üyesi olarak ürünleri toptan fiyata almaya karar verdiyseniz ekibimize katılmak için https://ergunbicer.onemoreglobal.com/  linkine tıklayıp video sunumumuzu izleyerek üye olabilirsiniz

One More Sipariş Verme

Artık bir One More Üyesi olup toptan fiyatına One More ürünlerini almaya kar verdiyseniz, yukarıdaki üyelik adımlarını tamamladıktan sonra şimdi yapmanız gereken işlem ürünlerinizin siparişini vermek olacaktır. One More ürünleri nasıl sipariş verilir? bu videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz 

Bayilik Başvurusu İçin Formu Doldurun

Open chat
1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?