One More Painless Night Glu Nedir?

One More Painless Night GLU TTS teknolojisi, antik otlar, mineraller ve elementlerin karışımını birleştirerek kaslarda ve dokularda enerji oluşturur.

Mucizevi Medikal Bant Painless Night Glu

TTS teknolojisi, antik otlar, mineraller ve elementlerin karışımını birleştirerek ağrı ve rahatsızlık alanında kullanılmak için kaslarda ve dokularda enerji oluşturur. Altın Kırmızı Kore Ginsengi Glukozamin, Saponin, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Gümüş İyonları, Germanyum ve transdermal dalga teknolojisi bileşenlerinden oluşan Painless Nigth Glu vücudun kendi kendisini tedavi ederek sağlığına ve şifaya kavuşmasına katkı sağlar.

Kırmızı Kore Ginseng

Çoğunuzun bildiği gibi uzak doğuda yüzyıllardır kullanılan Kırmızı Kore Ginsengi ülkemizdeki bilinen adıyla adam otu vücudumuz için çok faydalı bir bitkidir. Bir kök bitkisi olan Ginseng toprak altında 10 15 yıl kalarak en şifalı halini alır bu bitkinin en temel özelliği bağışıklık sistemini güçlendirir, kan dolaşımını düzene sokar ve hücre yenilenmesine yardımcı olur. Bu sayede vücudun hastalıklara karşı direncini arttırır ve içeriğindeki saponinler sayesinde de iç organların toksinlerden temizlenmesini sağlar.

Kırmızı Kore Ginseng Faydaları

Enerjiyi geri toplar. 
Fiziki durumu düzeltir ve güç geliştirir.
Sağlıklı kan hücreleri üretir.
Kan basıncını düzenler.
Kan dolaşımını ve formasyonunu yoluna koyar.
Zihni sakinleştirir, ruhu teskin eder.
Stresi düzenler.
Vücut sıvılarını yeniler, susuzluğu giderir.
Sindirim sisteminde düzenleme yapar.
Akciğeri güçlendirir.
Vücuttan toksin atar.
Ödem atar, şişkinlik alır.
Testesteron ve libidoyu arttırır.
Anti toksin ve bağışıklık yaratır.

Glukosamin

Doğadaki en kuvvetli eklem koruyucu ve onarıcı madde olan glukosamin özellikle sporcuların eklem sağlığı bakımından çok sık faydalandığı bir madde olup deniz kabuklarından elde edilen bir amino şekerdir. Belli bir yaşa kadar vücudumuz tarafından üretilebilen bu maddeyi sonraki dönemlerde dışarıdan takviye şeklinde almamız gerekmektedir.

Glukosamin, denizlerde bulunan kabuklulardan elde edilen aminoşeker maddesidir. Eklemlerin çevresinde bir koruyucu görevi gören glukosamin, dokuları oluşturan maddelerin bir parçası
olarak görev alır. Eğer ki vücutta glukosamin eksikliği var ise eklemler tam olarak korunmaz ve sağlıklı kalamazlar.

Gümüş İyonları

Gümüş iyonu doğadaki en kuvvetli antibakteriyel madde olması ve insanlık tarihinde doğal antibiyotik olarak kullanılması sebebiyle bizler için çok değerlidir.  beyin sağlığı ve fonksiyonlarındaki önemli rolü ayrıca yaraların iyileşme sürecindeki katkısı açısından bizlere sunulmuş bir nimettir. 

Transdermal Dalga Teknolojisi (TTS)

TTS teknolojisi, insan vücudunun tüm hücrelerini desteklemek ve daha fazla enerji sağlamak için geliştirilmiştir.

Kalp damar kardiyovasküler hastalıkların ve ağrıların ana nedeni zayıf kan dolaşımıdır. Daha fazla enerji, dayanılılık, daha iyi konsantrasyon, zihinsel rahatlık, temizlik ve detoksifikasyon, sağlıklı hücreler, stres düzeyini azaltmak, sağlıklı uyku, metabolizmayı hızlandırma, bağışıklık sistemini güçlendirmek, cilt problemleri, fiziksel canlılık, cinsel fonksiyonu geliştirmek.

Tüm bu bileşenlerin cilt emilimi yoluyla vücudumuza geçişini sağlayan transdermal dalga teknolojisi ile üretilmiş painless night glu sağlık bantları uygulaması bu şu yapılmaktadır; önceden temizlenmiş tüysüz ve kuru cilt üzerine yapıştırılan bantlar etkisi 48 saattir. Kullanmaya başladıktan sonra sizlerde vücudunuzdaki farkı hissedeceksiniz Painless Night Glu sayesinde ağrılarınıza son vererek daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama Merhaba diyebilirsiniz

Mucizevi Bant

Open chat
1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?