One More Slim Style Zayıflama Bandı Nedir ?

Mucizevi Bant Slim Style Nedir

Zayıflama programı; aç kalmadan, metabolizmayı düzene sokarak ve vücudun dengesini koruyarak uygulandığında sağlıklı sonuçlar verir. Bu kuralların dışına çıkılarak yapılan açlık diyetleri; kalp ritminde bozukluk, stres ve sinirlilik hali, konsantrasyon bozukluğu, baş ağrısı, bulantı, kabızlık gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sağlıklı bir zayıflama ise kalp, karaciğer ve diğer organların sağlığı, uyku sorunlarının çözümü ve yaşam kalitemizin yükselmesi açısından oldukça önemlidir. 

Guarana

Guarana bitkisi ana vatanı Brezilya olan ve metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı bir amazon bitkisidir. Ayrıca zihinsel berraklık ve konsantrasyon artışı da sağlar.

Garsinya Kamboçya

Doğu Asya kökenli bir meyve kötü olan Garsinya Kamboçya dünyada iştah kesici olarak bilinen bir bitkidir.  Doyum hissini körükler, extra kalori almanızı engeller.

Spirulina

Spirulina; yüksek protein içeriği sayesinde oldukça besleyici bir deniz yosunudur.  Aynı zamanda cilt güzelliği ve selülit gidermeye de son derece etkilidir. 

Spirulinanın uygulandığı bölgeyi zayıflatıcı özelliği vardır. Selülit gidermede son derece etkilidir. Aynı zamanda, cilt güzelliği için de vaz geçilmez bir maddedir.

Zencefil

Çin tıbbında yüzlerce yıldır kullanılan zencefil hazımsızlığa ve sindirim sorunlarına karşı oldukça etkilidir.

Hazımsızlığa, sindirim problemlerine, mide ağrısına, mide bulantılarına karşı çok etkili bir bitkidir. Çin tıbbında, çeşitli sağlık sorunlarına karşı uzun yıllardan bu yana kullanıllmaktadır.

Yeşil Çay

Vücuttaki yağların yakılmasına önemli rolü olan Yeşil çay kilo verme sürecine de çok ciddi katkı sağlamaktadır. Kan dolaşımı düzenleyerek kolesterol yüksek tansiyon düşürdüğü tespit edilmiştir.

Vücutta yağların yakılma sürecini hızlandırarak, kilo verme aşamasına çok ciddi destek sağlar. Kan dolaşımını düzenleyerek, kolestrolü ve yüksek tansiyonu düşürür. Trioid fonksiyonlarının düzenlenmesinde olumlu etkisi vardır.

L Karnitin

Birçok sporcunun ve sağlıklı yaşamı tercih eden bireylerin bildiği gibi l-karnitin vücut tarafından üretilen bir aminoasittir. Yağ oksidasyonu adı verilen süreçte yağın enerjiye dönüşmesi sağlayarak yağ yakımında önemli rol oynar.

Palmitoyl Tripeptide

Palmitoyl Tripeptide Anti-Aging özelliğinin yanı sıra, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için vaz geçilmez bir bileşendir. Epidermis dokusunun yenilenmesine yardımcı olur. Cilt parlaklığında mattan parlağa geçişe destek olur ve kırışıklıkların derinliğini azaltır.

Dengesiz beslenmeyi kontrol eden, metabolizmayı harekete geçirerek hızla dengeleyen, fazla beslenmeyi sınırlayan ve bu yüzden kilo vermenize yardımcı olan bu posta pulu büyüklüğünde topical (cilt yüzeyine) uygulanan bir banttır.

Her paket 30 adet bant içerir ve günde 1 adet olmak üzere, minimum 1 ay süreyle omuz, sırt, bel ve bacak bölgelerine yapıştırılır.

Günde 1’den fazla bant kullanıp daha çabuk sonuç alabilir miyim? Hayır. OneMore Slim Style, her bir 24 saatlik süreçte en az 16 ila 24 saat yapışık kalmak üzere (uyku saati dahil) günde sadece 1 adet kullanılır. 

Her zaman olması gerektiği gibi, sağlığınız ile ilgili her konu da herhangi bir şey kullanmadan önce, mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Kesin sonuç alabilmek için en az 1 ay süre ile kullanmalısınız. İdeal “kilo hedefinize” bağlı olarak dilerseniz, bu süreyi uzatabilirsiniz. 

Her bir paket bir kişiliktir ve kullanım süresi toplam 1 ay olan 30 adet bant içerir. 

One More Slim Style yağ yakar, aşırı beslenmeyi sınırlar, enerji sağlar ve böylelikle sonuca ulaşır.

OneMore Slim Style’ın amacı, size “doğanın hediyelerini” ulaştırarak yardımcınız olmaktır ve sağlıklı bir yaşam için “olmazsa olmazlardan” olan, dengeli beslenme ve spora bir alternatif sunmak yerine, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için “doğal” bir destek sağlamaktır.

Slim Style zayıflama bandı uygulanması çok basittir. Slim Style zayıflama bandı günde bir adet kullanırsınız ve etkisi 24 Saat devam eder.  Sağlıklı kilo kontrolü programına destek olan Slim Style zayıflama bandı sayesinde doğru bir zayıflama sürecinde deneyimliyor olacaksınız. Ürünle birlikte size tavsiye edilen sağlıklı beslenme programı sayesinde de aç kalmadan sinirlerinizi bozmadan ve metabolizmanızı yormadan kilo verebilir sağlıklı yaşama Merhaba diyebilirsiniz

Open chat
1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?