One More Öğrenci Paketi

One More Öğrenci Promosyonu

One More Öğrenci Promosyonu 18-25 yaş aralığındaki üniversite öğrencilerini kapsar.

Üniversiteliyseniz ve 18-25 yaş aralığındaysanız, girişimcilik hayalleriniz de varsa bu promosyonu mutlaka dinlemelisiniz.

Öğrenci Paketlerinin Avantajları

One More İnternational’de 693 TL’ye 100 QV ürün alarak elde edebileceğiniz tüm haklara öğrenci paketleri ile 380 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

One More Öğrenci promosyonunda öğrenciler ürün alırken 50 QV ürün alıyor ancak kazanç olarak 100 QV üzerinden değerlendiriliyor..

Örnekle açıklayacak olursak; 693 TL’ye sıradan bir 100 QV ürün satışı gerçekleştirdiğinizde kazanacağınız prim 25€ iken,
380 TL’ye Öğrenci Paketi satışı gerçekleştirdiğinizde de yine 25€ kazanıyorsunuz. ve diğer bütün primlerden de faydalanabiliyorsunuz.

Öğrenciler için çok avantajlı olan bu promosyon ile One More’ da iş kurmak isteyen girişimci gençler, hayallerine ulaşmak için daha düşük satış ciroları çevirerek daha yüksek kazançlar elde edebiliyorlar.

One More Siz Öğrencileri Düşünüyor!

İş kurmak isteyen, Network Marketing’i iş olarak gören tüm üniversite öğrencileri için özel olarak düşünülmüş bu özel promosyon One More İnternational şirketinin genç girişimcileri ne kadar çok düşündüğünün bir göstergesidir. Siz yeterki kazanmak isteyin!

Bizimle İletişime Geçin!

Bizimle iletişime geçin ve sizlere nasıl kazandırabileceğimizin planlarını birlikte yapalım

Open chat
1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?