Mart 14, 2019

One More Numune Paketi – Denemek İçin Numune Satın Alın

Deneme Paketi Satın Alın

Böyle bir ürünü ilk defa duymuş olabilirsiniz. Dolayısıyla güven sorunu yaşayabilir ve denemeden paket satın almak istemeyebilirsiniz. 

Bu yüzden One More firmasının sizlere sunmuş olduğu 1 haftalık deneme paketini kullanarak ürünleri önce deneyimleyebilir ve daha sonra güven sorunu yaşamadan paket alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Satın alacağınız deneme paketi içerisinde;

  •  4 adet Painless Night Glu  Bantı mevcuttur. Her 1 bantın etkisi 48 saat olup 48 saatte bir eski bantın çıkarılıp yeni bantın yapıştırılmasıyla 8 gün boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
  •  4 adet Melatonin Plus bandı mevcuttur. Her 1 bantın etkisi 24 saat olup yatmadan 1-2 saat öncesinden yapıştırmak suretiyle uygulanır ve uyandığınızda çıkarırsınız
  • 6 Adet Slim Style bantı mevcuttur. Her 1 bantın etkisi 24 saat olup her gün yeni bantı takmak suretiyle 6 gün kullanabilirsiniz.
  • 8 Adet B12 Plus bantı mevcuttur. Her 1 bantın etkisi 24 saat olup her gün yeni bantı takmak suretiyle 8 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Kişilerin durumuna ve metabolizmasına göre değişmekle beraber bantı kullanan kişiler etkisini çoğunlukla bir kaç bantta hissedebilmektedir lakin mükemmel sonuç için kullanmaya minimum 3 ay devam etmek gerekir. 

Deneme Paketini Nasıl Satın Alabilirsiniz?

  1. Bu linke tıklayarak perakende fiyat olan 146.7 TL‘ye deneme paketini satın alabilirsiniz.
  2. Bu linke tıklayarak Kayıt Ol butonundan üyeliğinizi yaparak toptan fiyattan 88.26 TL‘gibi uygun bir fiyata aynı deneme paketini satın alabilirsiniz. Kayıt olurken oluşturacağınız kullanıcı adı ve şifrenizle beraber https://onemorebackoffice.com  adresinden giriş yaparak sırasıyla Menü>İşlemler>Yeni Sipariş ekranına girip üstteki sekmelerden Deneme bölümünden siparişini oluşturmanız yeterli olacaktır.
Kayıt olma aşamasında yardım almak isterseniz bize 0505 622 46 77 whatsap numarasından ulaşabilir yada aşağıdaki Formdan bize yazabilirsiniz.

Bayilik İçin Sizi Arayalım

1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?
Powered by