Trasndermal Dalga Teknolojisi Nedir?

Transdermal Dalga Teknolojisi (TTS Teknolojisi)

Transdermal Dalga Teknolijisi Bantları çok çeşitli farmasötik aktif bileşenlerin kolay enjeksiyonunu sağlayan yenilikçi iletim yöntemidir. 

Transdermalin bantların temel bileşenleri;

Plastik yada folyo bir dış destek filmi 

Bantı cilde sabitleyen basınca duyarlı yapıştırıcı 

Etken maddelerin deriden içeri salınması için ısıyla eriyen ve dağılan bir platform

Bantlar deriye uygulandığında bileşenler serbest bırakılır ve deri altına nüfuz eder bileşenlerin deriye enjeksiyonu birkaç saatten 7 güne kadar sürebilen sürekli bir süreçtir. Kılcal damarlar tarafından emildikten sonra bileşenler kan dolaşımı ile etki bölgesine hareket eder. 

Kullanıcılar için etken maddelerin transdermal yolla uygulanmasının olağanüstü etkileri olabilir.

One More Transdermal Dalga Teknoloji Bantları

Painless Night Glu

Transdermal dalga teknolojisi, antik otlar, mineraller ve elementlerin karışımını birleştirerek ağrı ve rahatsızlık alanında kullanılmak için kaslarda ve dokularda enerji oluşturur. Altın Kırmızı Kore Ginsengi Glukozamin, Saponin, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Gümüş İyonları, Germanyum ve transdermal dalga teknolojisi bileşenlerinden oluşan Painless Nigth Glu vücudun kendi kendisini tedavi ederek sağlığına ve şifaya kavuşmasını sağlar.

Slim Style Zayıflama Bandı

Guarana, Garsinya Kamboçya, Spirulina, Zencefil, Yeşil Çay, L-Karnitin, Palmitoyl Tripeptide bileşenlerinin Trasndermal Dalga Teknolojisi yöntemi ile deriden emilimiyle hızlı ve kontrollü zayıflama sağlayan Slim Style Zayıflama Bandı.

B12 Plus Vitamin Bandı

B12, B1, B3, E, C, Folik asitin Trasndermal Dalga Teknolojisi yöntemi ile deriden emilimiyle alınmasını sağlayan takviye üründür.

B12 Plus vitamin bantları; tam da bu noktada günlük vitamin ihtiyacımızı karşılayarak, dinç kalmamızı sağlayan sağlıklı bir yaşam ürünüdür.

Melatonin Plus

Melatonin beyindeki epifiz bezinden salgılanan bir hormon olup uyku hormonu olarak da bilinir. En yoğun salgılanma saatleri 23:00 ile 05:00 arasıdır. Melatonin hormonu ışığa ve manyetik alanı karşı duyarlı olduğundan uyduğunuz ortam %100 karanlık olmalıdır ki Melatonin en güçlü şekilde salgılanabilsin. Melatonin bantları tam bu noktada günlük melatonin ihtiyacını karşılamak için muazzam bir sağlıklı yaşam ürünüdür

Open chat
1
Merhaba
One More ekibimize katılıp hem ürünleri uygun fiyata almak, hem de tavsiye ederek para kazanmak ister misiniz ?